Vi i Explorius Norge

Velkommen til Explorius!

Å reise på utveksling er en stor avgjørelse og det er viktig å ha en bra organisasjon i ryggen, slik at du kjenner deg trygg og ivaretatt. Vi i Explorius har fokus på kvalitet, personlig service og trygghet. Vi lytter til dine ønsker, og gjør vårt ytterste for å oppfylle dem.

Vi i Explorius har verdens beste jobb – vi får være med på å gi ungdommer en sjanse til å oppfylle drømmen om et år i utlandet! Alle oss som jobber i Explorius har selv bodd utenlands og vi vet godt hvor spennende og givende det er; du kommer til å bli mer selvstendig, moden, i tillegg til at du får muligheten til å utvikle dine språkkunnskaper. Du vil møte mange spennende mennesker, få nye venner fra hele verden, og du vil få en ny familie i ditt vertsland. Som Explorius-student får du din egen kontaktperson som hjelper deg med alle forberedelser før du reiser på utveksling. Kontaktpersonen din følger deg og er der for deg gjennom hele utvekslingsåret.


Oss som jobber med utvekslingsstudenter i Norge: 

Kvinne i blå genser
Elnaz
Team Leader elnaz@explorius.no

 

 

 

Kvinne smiler

 

  Olimata Program Coordinator olimata@explorius.no

 

 


Jonathan

        Jonathan
        
Program Coordinator
        jonathan@explorius.no

 

 

 

kvinne i hvit genseer         
 
     
       
 Trine
   
     Program Coordinator
         trine@explorius.no

 

 

 

Kvinne med oransj sjerf

 

        Haddy
        Program Coordinator
        haddy@explorius.no

 

 

 

Lill Iren

 

         Lill Iren
         Inbound Manager
         lill@explorius.no

 

 

 

Kristine

 

        Kristine
       
 Marketing Coordinator
        kristine@explorius.no

 

 

 

Kvinne i grønn genser

 

  
Kari Marketing Coordinator kari.hillesland@explorius.no

 

 

 

Har du lyst å reise på utveksling med Explorius? Kontakt oss i dag så inviterer vi deg og din familie til et intervju. Her får du vite alt du trenger om utveksling, intervjuet er gratis og uforpliktende. Ta kontakt, så avtaler vi et møte!

Hilsen alle oss i Explorius